#122

Velké loutkové divadlo

Velké loutkové divadlo
Velké loutkové divadlo
Velké loutkové divadlo
Velké loutkové divadlo
#122

Velké loutkové divadlo

Varia
532 zobrazení
25. 10. 2020 19:00

Čechy, konec 19. století až 1. třetina 20. století, divadlo v historizujícím stylu, tzv. vídeňské baroko, divadlo je možné zavěsit na stěnu i postavit pomocí sklopných nožiček, přiloženo celkem 19 kusů loutek, výška 10 loutek od 33 do 55 cm, 7 kusu celodřevěných loutek, 2 kusy loutek ze dřeva a sádry, 10 kusů loutek o výšce cca 20 cm se sedlovými hlavičkami, velmi pěkný stav – mírně poškozeno, celkové rozměry divadla: 92 x 155,5 x 42 cm.