aktuální cena:
5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Nad a pod horizontem Datace: rok 1988 Technika: kombinovaná technika Rozměry malby: 42 x 59..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
45 000 CZK

El jardín de las delicias (Hieronymus Bosch) Datace: rok 1993 Technika: koláž Signováno a..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
160 000 CZK

Židle pro anděla II. (cyklus Židle) Datace: rok 2004 Technika: pigmenty a pastel na vrstveném..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
60 000 CZK

Troskovice na jaře Datace: 20. léta 20. století Technika: olej na kartonu Signováno: vlevo dole..

aktuální cena:
152 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Mořské pobřeží Datace: 1. polovina 20. století Technika: olej plátno Signováno a datováno:..

aktuální cena:
46 000 CZK
vyvolávací cena:
46 000 CZK

Interiér kostela, olej na překližce, rozměry malby 110 x 74 cm, signováno vpravo dole Jaro..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
12 000 CZK

U Karlova mostu Datace: rok 1943 Technika: litografie na papíře Signováno a datováno: vpravo..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Úplněk nad Pražským hradem Datace: 30. až 40. léta 20. století Značeno v desce: O M Technika:..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Pražská noční ulička Datace: 30. až 40. léta 20. století Značeno v desce: O M Technika:..

aktuální cena:
2 500 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Ukřižovaný Datace: rok 1942 Technika: barevná litografie na papíře Rozměry: 46,5 x 31 cm Stav:..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Studna ve věži - Střepy snů Rozměry: 22 x 15,5 cm Technika: suchá jehla na papíře,..

aktuální cena:
16 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

Kubistické zátiší Datace: rok 1979 Technika: kombinovaná technika na papíře Signováno: vpravo..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
24 000 CZK

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Letní krajina s figurální stafáží Datace: rok 1937 Technika: kombinovaná technika na..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Krajina s řekou Datace: rok 1963 Technika: kombinovaná technika na papíře Signováno: vpravo..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
90 000 CZK

Mytologie Datace: rok 1884 Technika: kresba úhlem a křídou na papíře Nesignováno Rozměry..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
180 000 CZK

Kentaur a dívky Datace: 10. až 20. léta 20. století Technika: olej na plátně Nesignováno Na..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
70 000 CZK

Svědomí Datace: kolem roku 1885 Technika: kresba úhlem na papíře, adjustováno na..