prodáno za: 250 000 CZK
vyvolávací cena: 250 000 CZK

31. Joža Uprka (1861 - 1940)

Na statku, 80. až 90. léta 19. století, olej na plátně, signováno vpravo dole Jož. Uprka, rozměry malby 45 x 62 cm, původní adjustace, celkové rozměry s rámem 64 x 82 cm, velmi dobrý stav, viz foto. Velmi vzácná, sběratelsky atraktivní a na trhu takřka nevídaná práce z časného Uprkova tvůrčího období adjustovaná v originálním řezbovaném rámu. Provenience: Původně z významné privátní sbírky prvorepublikového průmyslníka. Znalecký posudek: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Spodní odhadní cena 500000
Horní odhadní cena 800000

*****8 250 000 CZK 15. 05. 2022 18:13:58