prodáno za: 1 000 000 CZK
vyvolávací cena: 250 000 CZK

22. Jitka Kolínská (1930 - 1992) VELKÝ FORMÁT

Mrtvý čas, rok 1957, olej na plátně, rozměry malby: 130 x 120 cm, signováno na rubu Jitka Kolínská s autorským přípisem, s uvedením názvu díla, datací a výstavním štítkem, rámováno, malba v původní stavu s mírným poškozením, poškozený rám. Předložená vynikající velkoformátová práce je vysoce reprezentativním zástupcem magického realismu z ruky malířky Jitky Kolínské, jedné ze zakládajících členů Skupiny Máj 57. Dílo Kolinské srovnatelné galerijní kvality a významu se na českém a světovém aukčním trhu ještě dosud nikdy nedražilo. Provenience: významná privátní sbírka, původně získáno přímo od autorky Vystaveno: Galerie Fronta, Praha, rok 1991 (poslední autorská výstava Jitky Kolinské) Znalecký posudek: PhDr. Rea Michalová

Spodní odhadní cena 550000
Horní odhadní cena 750000

*****3 1 000 000 CZK 15. 05. 2022 18:10:21
*****9 950 000 CZK 15. 05. 2022 18:10:19
*****3 900 000 CZK 15. 05. 2022 18:10:12
*****9 850 000 CZK 15. 05. 2022 18:10:11
*****3 800 000 CZK 15. 05. 2022 18:10:01
*****8 750 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:57
*****3 700 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:57
*****8 650 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:55
*****0 600 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:55
*****8 550 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:53
*****3 500 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:53
*****8 490 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:52
*****0 480 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:52
*****8 470 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:51
*****0 460 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:51
*****8 450 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:50
*****9 440 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:50
*****8 430 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:49
*****0 420 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:49
*****8 410 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:49
*****9 400 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:49
*****8 390 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:47
*****0 380 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:47
*****8 370 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:45
*****3 360 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:45
*****8 350 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:45
*****0 340 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:45
*****8 330 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:45
*****3 320 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:45
*****8 310 000 CZK 15. 05. 2022 18:09:40