prodáno za: 75 000 CZK
vyvolávací cena: 70 000 CZK

20. Josef Ullmann (1870 - 1922)

Krajina s mokřadem, okolo roku 1903, olej na kartonu, signováno vpravo dole J Ullman, rozměry malby 43,5 x 55 cm, celkové rozměry s rámem 61 x 72 cm, zaskleno, velmi dobrý původní stav, nepatrně poškozeno. Provenience: významná privátní sbírka Znalecký posudek: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Spodní odhadní cena 100000
Horní odhadní cena 120000

*****9 75 000 CZK 15. 05. 2022 18:08:49