prodáno za: 190 000 CZK
vyvolávací cena: 90 000 CZK

2. Karel Špillar (1871 - 1939)

Přístav Douarnenez v Bretani, rok 1930, olej na plátně, signováno a datováno vlevo dole Karel Špillar 1930, rozměry malby 53,5 x 59 cm, celkové rozměry s rámem 64 x 70 cm, velmi pěkný původní stav, viz foto, nepatrně poškozeno. Velmi atraktivní a sběratelsky cenná Špillarova práce z jeho pobytu ve Francii. Srovnatelné obrazy z roku 1930 a 1931 naleznete například ve sbírkách Galerie hlavního města Prahy pod inventárními čísly M-2916, M-2918 a M-2917. Provenience: Původně ze sbírky významného českého sochaře Ladislava Šalouna. Znalecký posudek: PhDr. Rea Michalová

Spodní odhadní cena 160000
Horní odhadní cena 200000

*****3 190 000 CZK 15. 05. 2022 18:00:55
*****0 180 000 CZK 15. 05. 2022 18:00:50
*****3 170 000 CZK 15. 05. 2022 18:00:47
*****0 160 000 CZK 15. 05. 2022 18:00:41
*****5 150 000 CZK 15. 05. 2022 18:00:38
*****0 140 000 CZK 15. 05. 2022 18:00:38
*****5 130 000 CZK 15. 05. 2022 18:00:33