prodáno za: 60 000 CZK
vyvolávací cena: 55 000 CZK

17. Emanuel Villanis (1858 - 1914)

Sapho, konec 19. až počátek 20. století, patinovaný bronz, zezadu signováno E. Villanis, celkové rozměry 59 x 33 x 22 cm, stav viz foto, velmi pěkná původní patina.

Spodní odhadní cena 70000
Horní odhadní cena 80000

*****3 60 000 CZK 15. 05. 2022 18:07:33
*****9 55 000 CZK 15. 05. 2022 18:07:28