#17

Emanuel Villanis (1858 - 1914)

#17

Antique
344 zobrazení
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
15. 5. 2022 18:00

Spodní odhadní cena
70000
Horní odhadní cena
80000

Sapho, konec 19. až počátek 20. století, patinovaný bronz, zezadu signováno E. Villanis, celkové rozměry 59 x 33 x 22 cm, stav viz foto, velmi pěkná původní patina.