42 000 CZK
vyvolávací cena:
22 000 CZK

Československo, Svatováclavský dukát, ročník 1932, raženo 26 617 kusů, zlatá mince o ryzosti..

190 000 CZK
vyvolávací cena:
90 000 CZK

Přístav Douarnenez v Bretani, rok 1930, olej na plátně, signováno a datováno vlevo dole Karel..

38 000 CZK
vyvolávací cena:
26 000 CZK

Československo, Svatováclavský dukát, ročník 1931, raženo 43 482 kusů, zlatá mince o ryzosti..

vyvolávací cena:
60 000 CZK

Letní krajina, 10. až 20. léta 20. století, olej na plátně, signováno vpravo dole Al. Kalvoda,..

42 000 CZK
vyvolávací cena:
26 000 CZK

Československo, Svatováclavský dukát, ročník 1925, raženo 66 279 kusů, zlatá mince o ryzosti..

55 000 CZK
vyvolávací cena:
38 000 CZK

Sklenov u Hukvald, rok 1904, olej na překližce, signováno a datováno vpravo dole B. Jaroněk 1904,..

vyvolávací cena:
320 000 CZK

Letní krajina po dešti, po roce 1910, olej na plátně, rozměry malby: 70 x 100 cm, signováno vpravo..

42 000 CZK
vyvolávací cena:
26 000 CZK

vyvolávací cena:
120 000 CZK

Tři králi na Soláni, rok 1954, olej na překližce, vystuženo silnou deskou dřevotřísky, signováno..

38 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

vyvolávací cena:
800 000 CZK

Zátiší s květinami, motýly a akváriem s rybičkami, 40. až 50. léta 19. století, olej na plátně,..

40 000 CZK
vyvolávací cena:
28 000 CZK

Československo, Svatováclavský dukát, ročník 1933, raženo 57 597 kusů, zlatá mince o ryzosti..

vyvolávací cena:
220 000 CZK

Alpská krajina s vodopádem, rok 1860, olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole Alb. Rieger..

42 000 CZK
vyvolávací cena:
24 000 CZK

vyvolávací cena:
340 000 CZK

Pohled na panské sídlo u řeky, 20. až 30. léta 19. století, olej na plátně, signováno vpravo dole..

20 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Cestou z pole, kombinovaná technika na papíře, signováno vlevo dole monogramem, rozměry kresby..

60 000 CZK
vyvolávací cena:
55 000 CZK

Sapho, konec 19. až počátek 20. století, patinovaný bronz, zezadu signováno E. Villanis, celkové..

20 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Tulák, kombinovaná technika na papíře, signováno vpravo dole monogramem, rozměry kresby 26,5 x..