#11

Francouzské stolní hodiny s věčným kalendářem a fázemi měsíce

#11

Antique
544 zobrazení
11. 4. 2021 18:00

Spodní odhadní cena
140000
Horní odhadní cena
160000

Francie, konec 19. století, kotvový stroj s pérovým pohonem, 1/2 bití na zvoneček, smaltové číselníky, rtuťové kyvadlo, samostatný stroj s věčným kalendářem zobrazující měsíce v roce, den v měsíci, den v týdnu a měsíční fáze, zlacená mosazná schránka, částečně prosklená, stroj v chodu, celkové rozměry 48 x 28 x 19 cm.