#1

Medňanský Ladislav (1852 - 1919)

#1

1 limit
1060 zobrazení
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
11. 4. 2021 18:00

Spodní odhadní cena
140000
Horní odhadní cena
160000

Název díla: Mlha nad řekou Technika: olej na plátně Signováno: vpravo dole Medňanský L. Rozměry 25 x 39 cm Rozměry s rámem 48 x 62,5 cm Stav: velmi dobrý původní stav, mírně poškozeno Provenience: významná privátní sbírka