aktuální cena:
95 000 CZK
vyvolávací cena:
95 000 CZK

Název díla: Mlha nad řekou Technika: olej na plátně Signováno: vpravo dole Medňanský L. Rozměry..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
150 000 CZK

Šaloun Ladislav (1870 - 1946), Kolo osudu – Koloběh života (Práce II), návrh na fontánu před..

aktuální cena:
85 000 CZK
vyvolávací cena:
80 000 CZK

Název díla: Nad Dolní Kalnou Datace: rok 1937 Technika: olej na kartonu Signováno: vpravo dole..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
80 000 CZK

Název díla: Večerní nálada Technika: olej na plátně Signováno: vpravo dole Medňanský Rozměry..

aktuální cena:
850 000 CZK
vyvolávací cena:
850 000 CZK

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Název díla: Krajina s polní cestou Datace: rok 1915 Technika: olej na plátně Signováno a..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
24 000 CZK

Název díla: Stroj pouště v krajině Datace: rok 1972 Technika: litografie na papíře Signováno:..

aktuální cena:
16 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Čechy, Graniton, okolo roku 1913, pestře glazovaná pórovina, zlaceno, značeno vespod vtlačeným..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
28 000 CZK

Název díla: Sedící ženská akt (Eugénie Kupková) Technika: suchá jehla, akvatinta na..

aktuální cena:
110 000 CZK
vyvolávací cena:
75 000 CZK

Název díla: Opatija - Madonna del Mare Datace: rok 1924 Technika: olej na plátně Signováno a..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
120 000 CZK

Francie, konec 19. století, kotvový stroj s pérovým pohonem, 1/2 bití na zvoneček, smaltové..

aktuální cena:
40 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Název díla: Moře Datace: rok 1929 Technika: olej na plátně Signováno: vpravo dole Franta Líbal..

aktuální cena:
17 000 CZK
vyvolávací cena:
14 000 CZK

Název díla: Pokušení Technika: pastel na veluru, fixovaném na sololitu Signováno: vpravo dole..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
150 000 CZK

Název: Židle pro anděla II. (cyklus Židle) Datace: rok 2004 Technika: pigmenty a pastel na..

aktuální cena:
22 000 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Název díla: Akt Technika: pastel na veluru Signováno: vpravo dole Kurovský Rozměry: 46,5 x 25,5..

aktuální cena:
12 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Název díla: Žabák Technika: pastel na veluru Signováno: vpravo dole Kurovský Rozměry: 46,5 x 32..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
90 000 CZK

Německo, Rosenthal/Richard Wehsner Dresden, 10. až 20. léta 20. století, luxusní velká porcelánová..

aktuální cena:
17 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK