#12

#12

starožitonosti a design
301 zobrazení
46 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
20. 6. 2021 13:30
58. aukce
58. aukce

Americká toaletka - Čechy, 30. léta 20. stol., dýhované a lakované dřevo, zrcadlo, dámská toaletka s dvěma řadami výklopných zásuvek po bocích a odkladní deskou s proskleným průhledem do spodní části, polohovatelné zrcadlo, rozměry 178 × 151 × 52 cm, restaurováno