16 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Bez názvu, 1963 - muchláž, papír, rám, sklo, 25 × 17 cm, sign. na rubu uprostřed J. K. 63

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Ardea cinerea L., 1975 - proláž, papír, pasparta, rám, sklo, ve výřezu 24,5 × 17 cm

16 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

Circus aeruginosus (L.), 1975 - proláž, papír, pasparta, rám, sklo, ve výřezu 24,5 × 17 cm

vyvolávací cena:
22 000 CZK

Milletův angelus v příští době ledové, 1972 - koláž, tužka, papír, 34 × 23 cm, sign. LD AH72, na..

vyvolávací cena:
20 000 CZK

Účinný mírový zásah, 1964 - koláž, papír, 28,8 × 38,7 cm, sign. PD AH 64, na rubu Účinný mírový..

16 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

Porzana Porzana (L.), 1975 - proláž, papír, pasparta, rám, sklo, ve výřezu 24,5 × 17 cm, sign. PD..

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Scolopax rusticola L., 1975 - proláž, papír, pasparta, rám, sklo, ve výřezu 24,5 × 17 cm, sign. PD..

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Aythia fuligula (L.), 1975 - proláž, papír, pasparta, rám, sklo, ve výřezu 24,5 × 17 cm

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Mergus merganser L., 1975 - proláž, papír, pasparta, rám, sklo, ve výřezu 24,5 × 17 cm

16 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

Anas penelope L., 1975 - proláž, papír, pasparta, rám, sklo, ve výřezu 24,5 × 17 cm, sign. PD JK 75

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Pica Pica (L.), 1975 - proláž, papír, pasparta, rám, sklo, ve výřezu 24,5 × 17 cm, sign. PD JK 75

vyvolávací cena:
46 000 CZK

Americká toaletka - Čechy, 30. léta 20. stol., dýhované a lakované dřevo, zrcadlo, dámská..

24 000 CZK
vyvolávací cena:
24 000 CZK

Bez názvu, 1989 - kombinovaná technika, papír, rám, sklo, 43,8 × 31,8 cm, sign. UN F. Kyncl 89

100 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Monostruktura, 1992 - reliéf, akryl, ruční papír, pasparta, rám, sklo, ve výřezu 101,5 × 74,6 cm,..

14 000 CZK
vyvolávací cena:
14 000 CZK

Labilifet, 1971 - lept, 5/15, papír, pasparta, rám, sklo, 66,4 × 50,5 cm, sign. PD Čeněk Pražák 71.

30 000 CZK
vyvolávací cena:
26 000 CZK

Bez názvu, 2007 - serigrafie, 2/50, papír, 51 × 36 cm, sign. na rubu K. Malich 2007. 2/50

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Židle pro Tramvaj T3 – 2 ks - 1960, návrh M. Navrátil pro tramvaj T3, černě lakovaný obecný kov,..

vyvolávací cena:
44 000 CZK

Bez názvu - kombinovaná technika, papír, rám, sklo, 62,3 × 45 cm