#10

#10

1-50
374 zobrazení
5 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
9. 6. 2019 13:30
52. aukce
52. aukce

Křeslo - Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., bíle a červěně lakované měkké dřevo, složitá architektonická konstrukce z obdélných profi lů na čelní straně dekorovaných jemným žlábkováním, rozměr 91 × 43,5 × 42,5 cm, nerestaurováno