Křeslo - Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., bíle a červěně lakované měkké dřevo, složitá architektonická konstrukce z obdélných profi lů na čelní straně dekorovaných jemným žlábkováním, rozměr 91 × 43,5 × 42,5 cm, nerestaurováno