15 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Bez názvu, 1997 - kolorovaná suchá jehla, papír, rám, sklo, 14,9 × 11,8 cm, sign. UD tužkou Boštík..

13 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

vyvolávací cena:
14 000 CZK

Bez názvu - tuš, kolorováno, papír, pasparta, rám, sklo, 17,5 × 24 cm

7 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Bez názvu, 1993 - barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo, 17,5 × 12 cm, sign. UD Adriena Šimotová

vyvolávací cena:
120 000 CZK

Bez názvu, 1988 - uhel, papír, rám, sklo, 128 × 75 cm, na rubu štítek Nadace pro současné umění..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Bez názvu, 1984 – 2 ks - strojopis, ruční papír, pasparta, rám, sklo, 29,5 × 20,6 cm, na rubu..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Bez názvu - serigrafie, papír, 10/50, pasparta, rám, sklo, 48,8 × 48,8 cm, sign. PD tužkou Hilmar..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Bez názvu - serigrafie, papír, 14/50, pasparta, rám, sklo, 48,8 × 48,8 cm, sign. PD tužkou Hilmar..

vyvolávací cena:
20 000 CZK

Variabilní kostka, 1978 - objekt, papír, 7/50, 12 × 12 × 12 cm, sign. M. Dobeš 1978

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Křeslo - Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., bíle a červěně lakované měkké dřevo, složitá..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Bez názvu, 1968 - sítotisk, papír, 21/40, 41 × 41 cm, sign. PD Dobeš M., UD 1968

vyvolávací cena:
90 000 CZK

Bez názvu, 1970 - koláž, papír, 3/4, pasparta, rám, sklo, 28,5 × 28,5 cm, sign. PD M. Dobeš 1970

130 000 CZK
vyvolávací cena:
120 000 CZK

13 linií pro Karla Hynka Máchu, 2007 - serigrafi e, papír, 8/70, pasparta, rám, sklo, 70 × 70 cm,..

16 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Bez názvu, 1989 - olej, plátno, rám, 34 × 34,5 cm, sign. LD Sedláková 89

vyvolávací cena:
7 000 CZK

Segmenty čtverce a kruhu – 7 ks - serigrafie, papír, 12/38, 20,6 × 14,7 cm, sign. PD tužkou Ivan..

vyvolávací cena:
18 000 CZK

Bez názvu, 1963 - muchláž, monochrom, papír, rám, sklo, 57 × 40 cm

10 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Znamení kruhu, 1968 - serigrafie, papír, 22/60, rám, sklo, 39,3 × 39,3 cm, sign. PD J. Kolář 68

110 000 CZK
vyvolávací cena:
110 000 CZK

Les, 1988 - olej, plátno, rám, 87,8 × 88,5 cm, sign. UD autorská značka 88