datum aukce 14. 04. 2019 13:30
95
prodáno za: 4 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

2. Fremund Richard 1928–1969

Zrození Venuše a Jonáš, 1964 - litografi e, papír, 1/25, autorský tisk, 44,5 × 63,5 cm, sign. PD Fremund 64

kategorie výtvarné umění a plakáty

7****5 4 000 CZK 14. 04. 2019 13:35:57
Sál 3 750 CZK 14. 04. 2019 13:35:57
7****5 3 500 CZK 14. 04. 2019 13:35:56
Sál 3 250 CZK 14. 04. 2019 13:35:56
7****5 3 000 CZK 14. 04. 2019 13:35:54
Sál 2 750 CZK 14. 04. 2019 13:35:54
7****5 2 500 CZK 14. 04. 2019 13:35:51
Sál 2 250 CZK 14. 04. 2019 13:35:51
7****5 2 000 CZK 14. 04. 2019 13:35:29