datum aukce 14. 04. 2019 13:30
62
vyvolávací cena: 7 000 CZK

14. Ranný Michal 1946–1981

Kámen, 1968 - akvarel, papír, pasparta, rám, sklo, 15 × 20,5 cm, sign. PD 2. 3. 68

kategorie výtvarné umění a plakáty