This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
15 000 CZK

Benátky - lept, papír, sign. PD tužkou Jan Zrzavý, v tisku JZ, 9,5 × 14,5 cm

This lot does not have image.
sold for:
4 000 CZK
starting price:
2 000 CZK

Zrození Venuše a Jonáš, 1964 - litografi e, papír, 1/25, autorský tisk, 44,5 × 63,5 cm, sign. PD..

This lot does not have image.
sold for:
9 000 CZK
starting price:
8 000 CZK

This lot does not have image.
sold for:
14 000 CZK
starting price:
14 000 CZK

Anděl - lept, papír, 50/100, sign. PD tužkou Jan Zrzavý, v tisku JZ, 22,5 × 14 cm

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
28 000 CZK

Váza - malovaná sign. N.M. 26., vtlačená číslice 2893, Čechy, glazovaná bělnina, celoplošně..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
75 000 CZK

Skříň pro Dr. Čeňka Zemánka - Čechy, návrh O. Novotný kolem r. 1911 pro vybavení jídelny Dr. Čeňka..

This lot does not have image.
sold for:
17 000 CZK
starting price:
15 000 CZK

Soška bažanta - sign. na podstavci C. Klimt, Čechy, provedení firma Bernard Bloch, Dubí u Teplic..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
15 000 CZK

Husitský hejtman, 1925 - tuš, papír, rám, sklo, 16,7 × 14,5 cm, sign. PD Vl. Hfm 1925

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
80 000 CZK

Děvčátko, 1951 - tužka, rudka, papír, pasparta, rám, sklo, 27,3 × 19,3 cm, sign. LD Foujita 1951

This lot does not have image.
sold for:
3 000 CZK
starting price:
3 000 CZK

Bez názvu, 1971 - litografi e, ruční papír, 37,2 × 47 cm, sign. PD tužkou Michal Ranný 71

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
10 000 CZK

Nástěnná aplika s erotickými motivy - Čechy, 60. léta 20. stol., tepaný plech, plastický dekor s..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
8 000 CZK

Bez názvu, 1969 - rozmývaná tuš, ruční papír, 29,8 × 23,3 cm, sign. PD Ranný Michal září 69, na..

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
7 000 CZK

Kámen, 1968 - akvarel, papír, pasparta, rám, sklo, 15 × 20,5 cm, sign. PD 2. 3. 68

This lot does not have image.
sold for:
46 000 CZK
starting price:
30 000 CZK

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
12 000 CZK

Bez názvu, 1961 - kombinovaná technika, papír, rám, sklo, 29 × 21 cm, sign. PD JK 61

This lot does not have image.
sold for:
not sold
starting price:
7 000 CZK

Portrét - oboustranná koláž, zrcadlo, rám, sklo, 10,9 × 7,5 cm

This lot does not have image.
sold for:
12 000 CZK
starting price:
12 000 CZK

Obr. 97, 1964 - strojopis, papír, rám, sklo, 26,2 ×19,6 cm, sign. PD JK 64

This lot does not have image.
sold for:
12 000 CZK
starting price:
12 000 CZK

Fig 1.–7., 1964 - strojopis, tuš, papír, karton, rám, sklo, 21,8 × 15 cm, sign. PD JK 64, na rubu..