datum aukce 14. 10. 2018 13:30
69
prodáno za: 17 000 CZK
vyvolávací cena: 17 000 CZK

7. Kolář Jiří 1914–2002

Ruka, 1964 - koláž, papír, rám, sklo, 28 × 20,5 cm, sign. PD JK 64

Poznámka Provenience: Ze sbírky přítele Jiřího Koláře.

7****5 17 000 CZK 14. 10. 2018 13:38:54