datum aukce 14. 10. 2018 13:30
71
vyvolávací cena: 17 000 CZK

6. Kolář Jiří 1914–2002

Bez názvu, 1964 - koláž, papír, karton, rám, sklo, 36 × 27,5 cm, sign. PD JK 64, na rubu J. Kolář 64, 95 p., Kollage von Jiří Kolář

Poznámka Provenience: Ze sbírky přítele Jiřího Koláře.