datum aukce 14. 10. 2018 13:30
125
vyvolávací cena: 20 000 CZK

57. Panuška Jaroslav 1872–1958

Měsíc - olej, lepenka, pasparta, rám, sklo, 21 × 30,5 cm, sign. PD Panuška, na rubu koupeno u Radany Panuškové v Lipnici

Poznámka