datum aukce 14. 10. 2018 13:30
84
vyvolávací cena: 10 000 CZK

55. Černý Karel 1910–1960

Bez názvu, 1945 - litografie, papír, 209/300, sign. PD tužkou K Černý 45

Poznámka