datum aukce 14. 10. 2018 13:30
133
prodáno za: 7 500 CZK
vyvolávací cena: 7 000 CZK

54. Panuška Jaroslav 1872–1958

Bez názvu - tužka, papír, pasparta, rám, sklo, 17,5 × 21 cm, sign. LD J. P., na rubu koupeno u Radany Panuškové v Lipnici

Poznámka Provenience: Ze soukromé sbírky.

Sál 7 500 CZK 14. 10. 2018 14:00:38
7****5 7 000 CZK 14. 10. 2018 14:00:26