datum aukce 14. 10. 2018 13:30
39
vyvolávací cena: 10 000 CZK

4. Kolář Jiří 1914–2002

Teoretická bibliops, 1960 - koláž, papír, rám, sklo, 22,5 × 15,5 cm, sign. PD JK 60, na rubu J. Kolář 80

Poznámka Provenience: Ze sbírky přítele Jiřího Koláře.