datum aukce 14. 10. 2018 13:30
118
prodáno za: 24 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

318. Lada Josef 1887–1957

Dětské hry na jaře - litografie, papír, lehce poškozeno, 59,5 × 88 cm, sign. LN v tisku Jos. Lada 1936 Vydalo Školní nakladatelství pro Čechy a Moravu v Praze 1940.

Poznámka

Sál 24 000 CZK 14. 10. 2018 15:53:39
Sál 22 000 CZK 14. 10. 2018 15:53:37
Sál 20 000 CZK 14. 10. 2018 15:53:36
Sál 19 000 CZK 14. 10. 2018 15:53:21
Sál 18 000 CZK 14. 10. 2018 15:53:20
Sál 17 000 CZK 14. 10. 2018 15:53:11
Sál 16 000 CZK 14. 10. 2018 15:53:10
Sál 15 000 CZK 14. 10. 2018 15:53:05
Sál 14 000 CZK 14. 10. 2018 15:53:04
Sál 13 000 CZK 14. 10. 2018 15:53:01
Sál 12 000 CZK 14. 10. 2018 15:53:00
Sál 11 000 CZK 14. 10. 2018 15:52:52
Sál 10 000 CZK 14. 10. 2018 15:52:50