datum aukce 14. 10. 2018 13:30
36
vyvolávací cena: 3 000 CZK

317.

Dóza - tištěná zn. Limosin-Porcelan, Epiag, Čechy, výroba Epiag, 30. léta 20. stol., porcelán, bohatě malovaný a zlacený, délka 11,5 cm

Poznámka