datum aukce 14. 10. 2018 13:30
65
vyvolávací cena: 5 000 CZK

316. Uprka Joža 1861–1940

Výstava Slovácka, 1914 - litografie, papír, poškozeno, 120 × 63 cm, sign. LD v tisku autorskou zn., 14, PD razítko vydavatele Vydal A. Klabusay, Holešov.

Poznámka