datum aukce 14. 10. 2018 13:30
55
vyvolávací cena: 6 000 CZK

315. Kašpar Adolf 1877–1934

Ethnographisches Museum Ungarisch Hradisch (Maehren) - litografie, papír, 116 × 89,5 cm, sign. UP v tisku Kašpar Vydal Grafik Kunstanstalt Ant. Vítek Prag 327-II.

Poznámka