datum aukce 14. 10. 2018 13:30
77
vyvolávací cena: 55 000 CZK

313. Frolka Arnošt 1877–1935

Dívka se svítilnou - olej, překližka, rám, sklo, 73 × 53 cm, sign. LD A. Frolka

Poznámka