#313

Frolka Arnošt 1877–1935

Frolka Arnošt 1877–1935
#313

Frolka Arnošt 1877–1935

301-330
336 zobrazení
55 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
14. 10. 2018 13:30
49. aukce
49. aukce

Poznámka

Dívka se svítilnou - olej, překližka, rám, sklo, 73 × 53 cm, sign. LD A. Frolka