datum aukce 14. 10. 2018 13:30
67
prodáno za: 36 000 CZK
vyvolávací cena: 22 000 CZK

302. Komárek Vladimír 1928–2002

Růžové ráno, 1986 - olej, plátno, rám, 70 × 55,5 cm, sign. V. Komárek 1986

Poznámka

8****1 36 000 CZK 14. 10. 2018 15:47:57
Sál 34 000 CZK 14. 10. 2018 15:47:49
8****1 32 000 CZK 14. 10. 2018 15:47:41
Sál 30 000 CZK 14. 10. 2018 15:47:36
8****1 28 000 CZK 14. 10. 2018 15:47:26
Sál 26 000 CZK 14. 10. 2018 15:47:25
8****1 24 000 CZK 14. 10. 2018 15:47:15
Sál 22 000 CZK 14. 10. 2018 15:47:14