datum aukce 14. 10. 2018 13:30
122
vyvolávací cena: 32 000 CZK

265. Janeček Ota 1919 –1996

Sagitální řez, kolem roku 1988 - olej, sololit, rám, 49 × 35 cm, sign. PD Ota Janeček

Poznámka Dílo vzniklo v době, kdy autor připravoval ilustrace pro knihu poezie Miroslava Holuba, Sagitální řez, 1988. V soupisu díla Oty Janečka pod č. 9215.