datum aukce 14. 10. 2018 13:30
119
vyvolávací cena: 55 000 CZK

264. Tikal Václav 1906 –1965

Hlava, 1963 - karton, olej, rám, sklo, 44 × 30 cm, sign. LD Tikal 63 Z pozůstalosti autora.

Poznámka