datum aukce 14. 10. 2018 13:30
104
vyvolávací cena: 9 000 CZK

207.

Funkcionalistická stropnice - Čechy, 30. léta 20. stol., niklovaný obecný kov, mléčné sklo, dřevo (drobně poškozeno), kruhové svítidlo se stupňovaným kovovým okružím s vypouklým stínidlem, průměr 40 cm

Poznámka