datum aukce 14. 10. 2018 13:30
71
prodáno za: 38 000 CZK
vyvolávací cena: 28 000 CZK

205. Foltýn František 1891–1976

Abstraction, création – Composition, 1934 - litografie, papír, 66/150, pasparta, 62,5 × 51 cm, sign. PD Foltýn F. 1934

Poznámka Kompozice patří do alba Abstraction Création Art Non Figurativ (první vydání Paříž 1932). Pozdější edice litografie byla vydána a autorsky signována v Moravské galerii v Brně. Dílo se nachází ve stálých sbírkách Moravské galerie v Brně.

Sál 38 000 CZK 14. 10. 2018 15:09:00
Sál 36 000 CZK 14. 10. 2018 15:08:56
Sál 34 000 CZK 14. 10. 2018 15:08:55
Sál 32 000 CZK 14. 10. 2018 15:08:51
Sál 30 000 CZK 14. 10. 2018 15:08:48
Sál 28 000 CZK 14. 10. 2018 15:08:48