datum aukce 14. 10. 2018 13:30
72
vyvolávací cena: 16 000 CZK

155. Bubeníček Ota 1871–1962

V píseckém lomu, 1915 - olej, karton, rám, 40 × 49,5 cm, sign. PD O. Bubeníček 15, sign. PD O. Bubeníček 15, na rubu V píseckém lomu za posledních paprsků Slunce (1915)

Poznámka