datum aukce 14. 10. 2018 13:30
64
vyvolávací cena: 26 000 CZK

151. Neogradyj Laszlo 1896–1962

Letní zahrada - olej, plátno, rám, 60 × 80 cm, sign. PD Neogradyj Laszlo

Poznámka