datum aukce 14. 10. 2018 13:30
311
prodáno za: 650 000 CZK
vyvolávací cena: 380 000 CZK

145. Radimský Václav 1867–1946

Rameno řeky, 1915–1918 - olej, karton, rám, 71 × 101 cm, sign. PD V. Radimský

Poznámka odhadní cena 480 000–650 000 Kč

7****5 650 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:31
Sál 625 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:31
7****5 600 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:23
Sál 575 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:23
7****5 550 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:22
Sál 525 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:22
7****5 500 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:21
Sál 495 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:21
7****5 490 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:20
Sál 485 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:20
7****5 480 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:17
Sál 475 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:17
7****5 470 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:17
Sál 465 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:17
7****5 460 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:16
Sál 455 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:16
7****5 450 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:08
Sál 445 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:08
7****5 440 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:05
Sál 435 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:05
7****5 430 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:03
Sál 425 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:03
7****5 420 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:02
Sál 415 000 CZK 14. 10. 2018 14:44:02
7****5 410 000 CZK 14. 10. 2018 14:43:57
Sál 405 000 CZK 14. 10. 2018 14:43:57
7****5 400 000 CZK 14. 10. 2018 14:43:55
Sál 395 000 CZK 14. 10. 2018 14:43:54
7****5 390 000 CZK 14. 10. 2018 14:43:51
Sál 385 000 CZK 14. 10. 2018 14:43:51
7****5 380 000 CZK 14. 10. 2018 14:43:31