datum aukce 14. 10. 2018 13:30
125
prodáno za: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

114. Balzar Jiří 1929–1968

Dekret - akvarel, tuš, papír, pasparta, rám, sklo, 44 × 32 cm, sign. PD Balzar, na rubu potvrzení pravosti Martinem Balcarem, pozůstalostní razítko

Poznámka

Sál 10 000 CZK 14. 10. 2018 14:29:45