datum aukce 14. 10. 2018 13:30
126
prodáno za: 14 000 CZK
vyvolávací cena: 14 000 CZK

109. Trinkewitz Karel *1931

Bez názvu - dekoláž, pasparta, rám, 67 × 33,5 cm, sign. na rubu Karel Trinkewitz

Poznámka Provenience: Z pozůstalosti Jana Kristoforiho.

7****5 14 000 CZK 14. 10. 2018 14:26:39