datum aukce 14. 10. 2018 13:30
50
prodáno za: 9 500 CZK
vyvolávací cena: 7 000 CZK

107. Kolíbal Stanislav *1926

Nit a čára - lept, papír Excudit Plzeň, 39/40, 35 × 24 cm, sign. PD sign. PD Kolíbal, slepotiskové razítko Aulos

Poznámka Vydal Aulos, nakladatelství bibliofi lských tisků a grafi ky, Praha 1996, v nákladu 40 číslovaných a signovaných výtisků.

7****5 9 500 CZK 14. 10. 2018 14:25:57
Sál 9 250 CZK 14. 10. 2018 14:25:57
7****5 9 000 CZK 14. 10. 2018 14:25:53
Sál 8 750 CZK 14. 10. 2018 14:25:53
7****5 8 500 CZK 14. 10. 2018 14:25:49
Sál 8 250 CZK 14. 10. 2018 14:25:49
7****5 8 000 CZK 14. 10. 2018 14:25:48
Sál 7 750 CZK 14. 10. 2018 14:25:48
7****5 7 500 CZK 14. 10. 2018 14:25:46
Sál 7 250 CZK 14. 10. 2018 14:25:46
7****5 7 000 CZK 14. 10. 2018 14:25:39