datum aukce 14. 10. 2018 13:30
3
157
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 20 000 CZK

105. Kupka František 1871–1957

Abstraktní kompozice - litografie, papír, 66/150, pasparta, rám, sklo, 51 × 50 cm, sign. PD razítko Kupka

Poznámka

Sál 50 000 CZK 14. 10. 2018 14:24:50
Sál 48 000 CZK 14. 10. 2018 14:24:48
Sál 46 000 CZK 14. 10. 2018 14:24:42
Sál 44 000 CZK 14. 10. 2018 14:24:38
Sál 42 000 CZK 14. 10. 2018 14:24:34
Sál 40 000 CZK 14. 10. 2018 14:24:26
Sál 38 000 CZK 14. 10. 2018 14:24:25
Sál 36 000 CZK 14. 10. 2018 14:24:20
Sál 34 000 CZK 14. 10. 2018 14:24:16
Sál 32 000 CZK 14. 10. 2018 14:24:08
Sál 30 000 CZK 14. 10. 2018 14:24:04
7****0 30 000 CZK 14. 10. 2018 14:24:02
Sál 29 000 CZK 14. 10. 2018 14:24:02
7****0 28 000 CZK 14. 10. 2018 14:23:45