vyvolávací cena:
40 000 CZK

Láhev, 1975 - kombinovaná technika, výška 34 cm

36 000 CZK
vyvolávací cena:
22 000 CZK

Růžové ráno, 1986 - olej, plátno, rám, 70 × 55,5 cm, sign. V. Komárek 1986

20 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Flowers - serigrafie, papír, 91 × 91 cm, na rubu razítko Blue Grass edition

22 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

vyvolávací cena:
14 000 CZK

Tupa - serigrafie, papír, 69/90, rám, sklo, 56 × 47 cm, sign. PD tužkou Vasarely

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Bez názvu - serigrafie, papír, rám, sklo, 37 × 37 cm

vyvolávací cena:
25 000 CZK

Písmena a tečky – 8 ks - Čechy, konec 20. stol., plexisklo, umělá hmota, 6 ks písmen, 2 ks tečky,..

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Snoopy - vtlačená zn. McDonald, Střední Evropa, 2002, hračka s ukrytým bludištěm, 21 cm

13 000 CZK
vyvolávací cena:
7 500 CZK

William Faulkner – Elly, 2005 - serigrafie, papír (Tintoretto gresso), 28 × 28 cm, sign. tužkou na..

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Bez názvu – 2ks - tuš, papír, 24,5 × 19,5 cm, 20,5 × 39 cm

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Dřevěné panenky – 3 ks - Čechy, 1. třetina 20. stol., lakované řezbované a soustružené dřevo, 3..

2 500 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Selka - Čechy, pravděpod. produkce německých meziválečných dílen v tehdejší ČSR, lakované..

vyvolávací cena:
55 000 CZK

Dívka se svítilnou - olej, překližka, rám, sklo, 73 × 53 cm, sign. LD A. Frolka

6 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Ethnographisches Museum Ungarisch Hradisch (Maehren) - litografie, papír, 116 × 89,5 cm, sign. UP..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Výstava Slovácka, 1914 - litografie, papír, poškozeno, 120 × 63 cm, sign. LD v tisku autorskou..

vyvolávací cena:
3 000 CZK

Dóza - tištěná zn. Limosin-Porcelan, Epiag, Čechy, výroba Epiag, 30. léta 20. stol., porcelán,..

24 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Dětské hry na jaře - litografie, papír, lehce poškozeno, 59,5 × 88 cm, sign. LN v tisku Jos. Lada..