vyvolávací cena:
22 000 CZK

Toaletka se zrcadlem - Čechy, 2. třetina 20. stol., chromovaný obecný kov, černě stříkané sklo..

vyvolávací cena:
20 000 CZK

Dámský psací stůl - Čechy, podle návrhu M. Breuera z r. 1928, výroba pravděpod. fa Slezák,..

24 000 CZK
vyvolávací cena:
24 000 CZK

Hnízdové stolky B-9 C – 4 ks - Čechy, podle návrhu M. Breuera v r. 1928, výroba pravděpod. fa..

38 000 CZK
vyvolávací cena:
22 000 CZK

Lustr Mars Čechy, 20./30. léta 20. stol. - chromovaný obecný kov, mléčné a čiré matované sklo,..

38 000 CZK
vyvolávací cena:
28 000 CZK

Abstraction, création – Composition, 1934 - litografie, papír, 66/150, pasparta, 62,5 × 51 cm,..

vyvolávací cena:
14 000 CZK

Židle B 34 – 2ks - návrh M. Breuer pro fu Thonet kolem r. 1929, výroba Čechy, chromovaná ohýbaná..

vyvolávací cena:
9 000 CZK

Funkcionalistická stropnice - Čechy, 30. léta 20. stol., niklovaný obecný kov, mléčné sklo, dřevo..

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Podstavec - Střední Evropa, 2. třetina 20. stol., chromovaný obecný kov, mořené dřevo, podstavec..

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Thonet-Mundus AG - fa Sedátko Rakousko, návrh Josef Frank pro Haus & Garten, výroba fa..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Stolní lampa s husím krkem - Čechy, 30./40. léta 20. stol., soustružené dřevo, chromovaný obecný..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Sedátko - Čechy, 2. třetina 20. stol., výroba pravděpodobně fa Slezák, chromovaný obecný kov,..

vyvolávací cena:
20 000 CZK

Servírovací stolek s tácem - Čechy, 20./30. léta 20. stol., chromovaný obecný kov, sklo, pojízdný..

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Funkcionalistický lustr - Čechy, 30. léta 20. stol., chromovaný obecný kov, čiré sklo,..

16 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Plastika ČDK - Čechy, 30. léta 20. stol., bronz, výška 32 cm

vyvolávací cena:
7 500 CZK

Velký stolní větrák plechový - štítek Maico, Střední Evropa, 1. třetina 20. stol., lakovaný a..

vyvolávací cena:
7 000 CZK

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Stropnice - Čechy, 10./20. léta 20. stol., mosaz, mléčné sklo jemně modře tónované, výška 31 cm

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Malovaná dóza - řezbovaná dóza – 2ks sign. Jindra Pelantová Valašské Meziříčí, Čechy, 1912, návrh..