vyvolávací cena:
26 000 CZK

Letní zahrada - olej, plátno, rám, 60 × 80 cm, sign. PD Neogradyj Laszlo

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Praha na podzim - lept, papír, 33 × 31,5 cm, sign. PD tužkou Stretti Zamponi

8 500 CZK
vyvolávací cena:
8 500 CZK

Bez názvu - barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo, 21 × 15 cm, sign. PD tužkou Emil Orlík, LD..

vyvolávací cena:
120 000 CZK

Krajina s řekou, kolem 1920 - olej, karton, rám, 31 × 34,5 cm, sign. PD V. Radimský

vyvolávací cena:
16 000 CZK

vyvolávací cena:
16 000 CZK

Lom při zapadajícím slunci - olej, karton, rám, 40 × 49,5 cm, na rubu 27., Lom při zapadajícím..

9 000 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

L‘épicerie, 1928 - barevná mezzotinta, papír, pasparta, rám, sklo, 30 × 39,5 cm, sign. PD tužkou..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Pařížští rybáři, 1921 - barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo , 29,5 × 27 cm, sign. PD tužkou..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Udičkáři, 1922 - barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo, 21 × 29 cm, sign. T. F. Šimon, LD 139,..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Kiosky na velkých Boulevardech, 1910 - barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo, 34 × 41,5 cm,..

9 000 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

75 000 CZK
vyvolávací cena:
65 000 CZK

Album barevných leptů Prahy, 1908 – 6 ks - barevný lept, papír, rozměr alba 50,5 × 46 cm, sign. PD..

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Apsida Notre dame v zimě, 1924 - barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo, 31,5 × 45 cm, sign. PD..

vyvolávací cena:
9 000 CZK

Na zasněžené venkovské cestě, 1923 - barevná mezzotinta, papír, pasparta, rám, sklo, 27,5 × 36,5..

vyvolávací cena:
9 000 CZK

Petit point, 1926 - barevná mezzotinta, papír, 33 × 38 cm, sign. PD tužkou T. F. Šimon, LD..

vyvolávací cena:
90 000 CZK

Stůl karetní a psací, židle - Rakousko-Uhersko, návrh A. Pospishil, dubové dřevo, masiv, tmavě..

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Úzká váza - vtlačené číslice, Čechy, 10./20.léta 20. stol., výroba fa Graniton, Svijany, keramika,..

48 000 CZK
vyvolávací cena:
48 000 CZK

Kompletní čajová souprava – 10 ks - Československo, 1918, návrh R. Stockar, fa Graniton, Rydl &..