datum aukce 22. 04. 2018 13:30
113
prodáno za: 150 000 CZK
vyvolávací cena: 140 000 CZK

91. Pištěk Jan *1961

Pagoda, 2017 - akryl a tisk na plátně, rám, 69,5 × 99,5 cm, sign. na rubu J. Pištěk 17Provenience: Získáno z ateliéru autora. Odhadní cena 160 000–200 000 Kč

7****5 150 000 CZK 22. 04. 2018 14:41:14
Sál 145 000 CZK 22. 04. 2018 14:41:14
7****5 140 000 CZK 22. 04. 2018 14:41:04