datum aukce 22. 04. 2018 13:30
189
vyvolávací cena: 14 000 CZK

8. Preda Virgil 1923–2011

Formes dans espace 3, 1992 - olej, plátno, rám, 35 × 53 cm, na rubu papírový štítek se zn. autora a popisem díla