datum aukce 22. 04. 2018 13:30
53
vyvolávací cena: 140 000 CZK

38. Knap Jan *1949

Bez názvu, 2009 - olej, plátno, rám, 35 × 45 cm, sign. LD Jan Knap 09K dílu přiložen certifikát pravosti galerie Giampiero Biasutti v Turíně, signováno autorem. Pravost ověřena autorem. Odhadní cena 150 000–180 000 Kč