datum aukce 22. 04. 2018 13:30
104
prodáno za: 380 000 CZK
vyvolávací cena: 380 000 CZK

26. Sopko Jiří *1942

Bez názvu, 1994 - akryl, plátno, 146 × 110 cm, sign. PD Sopko 94Odhadní cena 450 000–550 000 Kč

Sál 380 000 CZK 22. 04. 2018 13:51:56