datum aukce 22. 04. 2018 13:30
186
prodáno za: 500 000 CZK
vyvolávací cena: 500 000 CZK

22. Kolářová Běla 1923–2010

Trojúhelníkový kruh, 1990 - asambláž, karton, rám, sklo, Ø 43 cm, sign. PD B. K. 90., zn. a popsáno na rubu na desceProvenience: Z významné pražské sbírky, získáno přímo od autorky. Odhadní cena 600 000–800 000 Kč

Sál 500 000 CZK 22. 04. 2018 13:50:44