datum aukce 22. 04. 2018 13:30
108
prodáno za: 130 000 CZK
vyvolávací cena: 120 000 CZK

21. Kolářová Běla 1923–2010

Dripping III., 1961 - umělý negativ, původní autorská zvětšenina, papír, pasparta, rám, sklo, 34,5 × 28,5 cm, popsáno a sign. na rubu dodatečně autorkou z r. 2003Provenience: Z významné pražské sbírky, získáno přímo od autorky. Odhadní cena 140 000–180 000 Kč

Sál 130 000 CZK 22. 04. 2018 13:50:17
7****5 120 000 CZK 22. 04. 2018 13:49:29